13 Temmuz 2024, Cumartesi

Organize Teknik - Çözüm Üretir...

Telefeon

Arapçeşme Mahallesi Dr. İlhami Karagöz Caddesi 1046/2 Sokak No: 34-B Gebze KOCAELİ

Hizmetlerimiz

Bursa Teflon Hortum

   

 

Teflon Hortum (PTFE), içerisinde hiçbir pigment veya katkı maddesi bulunmayan %100 Efalon® (PTFE) malzemesinden üretilmektedir. Teflon Hortum (PTFE), 'nin fiziksel esnekliği, malzemenin diğer teknik özellikleri ve kimyasal dayanımı ile birleştiğinde Efalon®’un hortum üretimi için ideal bir teknik plastik malzemesi haline gelmesini sağlar. Tipik hortum uygulamalarının yetersiz kaldığı iddialı koşullar için ideal çözümdür; en evrensel hortum malzemesidir.

Uygulama yerine göre doğru hortum seçiminde önemli parametrelerin başında hortum bükme yarı çapı gelir. Tüm hortum çeşitlerine istek üzerine çok çeşitli rakorlar takılabilir. Örneğin, iç ve dış dişli rakor, kamlok, flanş, tri-clamp (triclover), SMS, DIN 11851 vb.

Yüksek basınç ve sürekli bükülmenin söz konusu olduğu ortamlarda körüklü/paslanmaz çelik tel örgülü hortum uygulamaları tercih edilmelidir. Teflon Hortumlar (PTFE)kolay temizlenebilir tiptedir ve özellikle esneklik gerektiren yerlerde tercih edilir. Saf ve antistatik siyah cinsleri mevcuttur. Dışı körüklü içi düz Efalon® hortumlar özellikle ilaç ve gıda sanayi için geliştirilmiştir. Dış körük esnekliği sağlar, iç düz yapı ise temizlenmeyi kolaylaştırır.

 
 
 
 

ÜRÜNLER

DÜZ, ÇIPLAK

Nominal Çap Ø4-Ø25mm

DÜZ, PASLANMAZ ÖRGÜLÜ

Nominal Çap Ø5-Ø25mm

KÖRÜKLÜ, ÇIPLAK

Nominal Çap Ø6-Ø150mm

KÖRÜKLÜ, PASLANMAZ ÖRGÜLÜ

Nominal Çap Ø6-Ø150mm

DIŞI KÖRÜKLÜ İÇİ DÜZ, ÇIPLAK

Nominal Çap Ø6-Ø50mm

DIŞI KÖRÜKLÜ İÇİ DÜZ, PASLANMAZ ÖRGÜLÜ

Nominal Çap Ø6-Ø50mm